Par KompānijU 

Uzņēmuma vēsture sākas 1994. gadā. 1994. gada 6. jūlijā Rīgā, Latvijā tika dibināta SIA «Transserviss, Riga». Šis uzņēmums sākotnēji nodarbojās ar konteineru kravu tranzīta pārvadājumu organizēšanu caur Rīgas ostu.

 

Paralēli 1997. gada 26. augustā tika izveidots uzņēmums SIA «Seabridge Transport Latvia», kura funkcijas tika paplašinātas, ietverot preču uzglabāšanu noliktavā un izplatīšanu, izmantojot muitas noliktavas Rīgā, sniedzot pakalpojumus muitas formalitāšu kārtošanai gan iekšējam Latvijas tirgum, gan trešajām valstīm. Šis projekts tika īstenots kopā ar firmu Seabridge Transport GmbH, Hamburga, Vācija. Apkalpoto klientu starpā bija tādi uzņēmumi kā Thakral Brothers, Singapūra, Orion, Ungārija, Samsung, Koreja un General Electric, ASV.


Pakāpeniski, uzņēmējdarbības apjomam koncentrējoties SIA Seabridge Transport Latvia, SIA Transserviss, Riga tika slēgts.

 

2007. gadā Seabridge Transport GmbH akcijas izpirka Latvijas partneris un vācu uzņēmums izgāja no uzņēmumu īpašnieku sastāva. Saistībā ar šo notikumu Rīgas uzņēmums ieguva nosaukumu SIA Marina Transport Serviss.


Uz šo brīdi Uzņēmums sniedz pilnu ekspeditoru pakalpojumu spektru – sākot ar mazu palešu kravu piegādes organizēšanu, līdz pat liela apjoma projektu pārvadājumiem uz vissarežģītākajiem galapunktiem. Uzņēmums strādā ciešā sadarbībā viens ar partneriem, kas ir tieši pārstāvēta Āzijas, Eiropas un ASV tirgos.

 

Pateicoties pastāvēšanas laikā iegūtajai reputācijai un izveidotajiem kontaktiem, izmantojot plašu Aģentu – partneru tīklu visās galvenajās pasaules valstīs un ostās, mūsu uzņēmums organizē jebkādu kravu pārvadājumus, izmantojot jebkāda veida transportu jebkādos virzienos.

 

Uzņēmums nepārtraukti paplašina piedāvāto pakalpojumu spektru un ģeogrāfisko reģionu, koncentrējot visas savu darbinieku zināšanas un pieredzi uz pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanu un savu Klientu vajadzību maksimāli pilnīgu apmierināšanu.