Sveicināti, apmeklētāj!

 

Priecājos Tevi redzēt uzņēmumu SIA Marina Transport Serviss (Rīga, Latvija) un ООО «Марина Транспорт Интер-Карго» (Sanktpēterburga, Krievija) kopējā mājas lapā!

 

Abas firmas ir nelieli, dinamiski, plaša profila uzņēmumi, kas darbojas multimodālo pārvadājumu un loģistikas organizēšanas jomā.

 

Ar Uzņēmumu dibināšanas, izveidošanas un attīstības vēsturi varēsi iepazīties lapā „Par Uzņēmumiem”.

 

Abas mūsu firmas ir plaša profila ekspeditoru uzņēmumi, kas sniedz pilnu pakalpojumu spektru saistībā ar kravu piegādi, izmantojot praktiski jebkuru transporta veidu, jebkādās kombinācijās un jebkādos virzienos. Vispilnīgāko mūsu piedāvāto pakalpojumu aprakstu var atrast sadaļā „Pakalpojumi”.


Ja Tev jau ir krava, kuru nepieciešams pārvietot, pietiks aizpildīt veidlapu "Cenas Pieprasījums" attiecīgajā mūsu vietnes lapā. Nav nepieciešams ilgi domāt par to, pie kura no mūsu birojiem vērsties. Mūsu personāls nosūtīs Tavu pieteikumu atbildīgajai personai pareizajā birojā. Mūsu atbilde būs maksimāli operatīva, pie nosacījuma, ka būsi sniedzis pēc iespējas pilnīgu informāciju par kravu un transportēšanas nosacījumiem.


Mūsu pastāvīgajiem Klientiem mēs sniedzam iespēju saņemt operatīvo informāciju par mūsu pārvadāto kravu statusu. Tāpat tiek nodrošināta iespēja apmainīties ar operatīvo informāciju un izskatīt mūsu sadarbības vēsturi. Viss tas ir pieejams lapā „Klientiem”. Lai piekļūtu šai lapai, mēs Klientam sniedzam unikālu reģistrācijas vārdu un paroli, kas ļauj piekļūt tikai viņam paredzētai informācijai.


Mums ir ļoti svarīgs mūsu Pasūtītāju viedoklis par mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti! Es personīgi būšu patiesi pateicīgs par jebkādām konstruktīvām atsaucēm par to, cik mūsu klienti ir apmierināti ar mūsu pakalpojumiem – atsauces var nosūtīt uz manu tiešo adresi . Apsolu, ka neviens paziņojums nepaliks bez ievērības.

 

Turklāt mēs ar pateicību pieņemam arī oficiālās atsauces par mūsu veiktajiem darbiem. Tās mēs izvietojam sadaļā „Atsauksmes”.

 

Sadaļā „Galerija” varēsi apskatīt mūsu veikto darbu un pārvadāto kravu fotogrāfijas.


Mūsu Uzņēmumos strādā īsti profesionāļi ar izcilu izglītību un ilgu pieredzi darbā savā nozarē. Ar viņiem iepazīties un iegūt viņu darba koordinātes varēsi lapā „Kontakti”.


Mūsu pakalpojumi ir pirmām kārtām orientēti uz mūsu augsti cienīto Klientu vēlmēm un prasībām. Es personīgi garantēju kvalitatīvu, precīzu un profesionālu katra mūsu Uzņēmumu darbinieka darba pienākumu izpildi.

 

Ar cieņu,

 

Gennady L. Kolotilov

 

Vadītājs.